VMRE Capital Partners neemt Flora World Over

Dienst

Buy-side

Jaar

2024

Transactie

VMRE Capital Partners, de Belgische familiale investeringsgroep van de familie Van de Moortel, heeft Flora World overgenomen in samenwerking met het bestaande managementteam.
VDP trad op als adviseur voor de kopers. Deze samenwerking combineert de expertise van VMRE met die van Flora World, een toonaangevende ontwerper en distributeur van hoogwaardige kunstplanten en -bomen. Met dit nieuwe partnership is het onder meer de bedoeling uit te breiden naar Scandinavië en Zuid-Europa.

 

VDP trad op als adviseur voor de kopers.

 

 

Flora World:

Flora World is een Belgisch bedrijf met meer dan 30 jaar ervaring, dat gespecialiseerd is in het ontwerpen en distribueren van hoogwaardige kunstplanten en -bomen. Het bedrijf biedt een gevarieerde collectie van meer dan 800 soorten, waaronder struiken, hangplanten, bloeiende planten, potplanten, takken, grassen, cactussen en elegante bomen met natuurlijke houten stammen. Naast verkoop en distributie biedt Flora World begeleiding om klanten te helpen bij het kiezen van de ideale kunstgroenoplossing voor hun projecten.

 

Zie voor meer informatie: https://www.floraworld.be/en

 

 

VMRE

VMRE Capital Partners is een onafhankelijk investeringsvehikel gevestigd in Gent, dat de bedrijfsactiviteiten van de familie Van de Moortel consolideert. Het bedrijf richt zich op langetermijninvesteringen en neemt zowel minderheids- als meerderheidsbelangen in snelgroeiende, cashflow-positieve bedrijven.

 

Zie voor meer informatie: https://www.vmre.be/nl